Drodzy Uczniowie, Rodzice/Opiekunowie.
W związku z sytuacja epidemiologiczną nie planujemy uroczystości zakończenia roku szkolnego.
Msza święta na zakończenie roku szkolnego będzie odprawiona w dniu 25 czerwca 2020 r. w Kościele Przemienienia Pańskiego o godzinie 16.00. Opiekę nad dziećmi sprawują Rodzice/Opiekunowie.

Uczniowie lub Rodzice/Opiekunowie mogą odebrać świadectwa w następujący sposób:
– w dniu 26 czerwca 2020 r. według umieszczonego na stronie szkoły harmonogramu.
– w dniu 29 czerwca 2020 r. (termin dodatkowy) według umieszczonego na stronie szkoły harmonogramu.
– w trakcie dyżurów sekretariatu szkolnego podczas wakacji
– we wrześniu.

Podczas odbioru świadectw prosimy o stosowanie się do procedur bezpieczeństwa (maseczki/przyłbice, rękawiczki, dezynfekcja rąk)

Zakończenie dla uczniów klas ósmych odbędzie się według harmonogramu umieszczonego na stronie szkoły. W uroczystości wezmą udział Uczniowie danego oddziału, Dyrekcja szkoły, Wychowawca oraz zaproszeni Rodzice/Opiekunowie.

Decyzja o sposobie odbioru świadectwa zależy tylko i wyłącznie od Rodzica/Opiekuna dziecka.

Harmonogram odbioru świadectw.

Bartłomiej Mandzelowski