Uwaga, uwaga – uczniowie klas I – III

Ogłaszamy zapisy na zajęcia prowadzone on-line – poprzez platformę G Suite Classroom z wykorzystaniem komunikatora Meet. Uczestnicy zajęć powinni posiadać łączność audio-video. Po zapisaniu się na zajęcia zainteresowani uczniowie otrzymają instrukcję jak dołączyć do zajęć.
Zapraszamy

Zajęcia edukacyjno – artystyczne „Eko-zwierzaki”- podczas zajęć dzieci wzbogaca swoja wiedzę o zwierzętach, będą rozwiązywać zagadki oraz wykonają prace plastyczną.

prowadząca:  Elżbieta Gruba

Termin zajęć: czwartek godz. 13.30-14.15

Zapisy – elzbieta.gruba@sp2sanok.pl

„Mali badacze – eksperymenty i doświadczenia”- podczas zajęć dzieci wykonają proste (ale ciekawe!) doświadczenia