Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!
Biblioteka szkolna nie pozostawia swoich czytelników. Postaramy się wspólnie z Wami przetrwać ten trudny okres „korona-ferii”, wypełniając go czytelniczymi propozycjami i nie tylko. Nasze motto na najbliższe dni brzmi: „Gdy dopadnie Cię koronawirusowa nuda, z ciekawą książką lub e-bookiem pokonać ją się uda”.
Przypominamy, iż na głównej stronie internetowej naszej szkoły w menu głównym utworzona została zakładka „Nauka zdalna-Materiały do nauki zdalnej”, gdzie umieszczone są najistotniejsze informacje, a my na tę chwilę polecamy Portal lektury.gov.pl
Podkreślamy z całą mocą, iż nasze propozycje to będą „czasoumilacze- koronawirusa przepędzacze” dla chętnych i znudzonych czytelników!
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony. Pozdrawiamy!
Wasze bibliotekarki.