W dniu 29.01.2020 roku zakończyliśmy projekt eTwinning ,, Easier than I know”. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz drobne nagrody za aktywny udział w projekcie.
Podczas obecnej edycji:

1. Poznaliśmy nowych europejskich partnerów
  2. Obejrzeliśmy filmiki z ćwiczeniami językowymi jakie wykonują oni w swoich szkołach
  3. Wykonaliśmy plakaty oraz nasz własny filmik w którym przedstawiliśmy jakie metody nauczania stosujemy na naszych zajęciach języka angielskiego
  4. Wykonaliśmy wiele nowych ćwiczeń w języku angielskim , przesłanych przez naszych partnerów projektu, takich jak: magic box, mind master.
  5. Poznaliśmy nowe słowa w języku angielskim oraz rozwinęliśmy umiejętności: mówienia, czytania i pisania w tym języku.

Następny projekt eTwinning odbędzie się w marcu tego roku. Zapisy odbywają się u pana Gorczyńskiego, wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.