Uczniowie klasy 6b pod opieką Pani Joanny Ziarko wybrali się na wycieczkę do Bowling Club na kręgle. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności, współdziałanie w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę. Podzieleni na trzy grupy mogliśmy korzystać z atrakcji kręgielni. Początkowe rzuty kulą były trochę niezdarne, lecz z każdym kolejnym rzutem zdobywaliśmy coraz więcej punktów. Zabawa okazała się niezwykle wciągająca, a rywalizacja o punkty dostarczała uczniom sportowych emocji.
Było miło i wesoło w tle słychać było piosenki przybliżające święta Bożego Narodzenia. Czas zabawy minął bardzo szybko.  Wspólny powrotny spacer i posiłek w postaci pysznej pizzy był doskonałą okazją do zregenerowania sił.
Uważamy, że wycieczka była bardzo udana. Panowała miła atmosfera. Zadowoleni z wycieczki i pełni pozytywnych odczuć wróciliśmy do szkoły.
tekst: Joanna Kyrcz