W Państwowej Szkole Muzycznej w Sanoku odbyły się obchody 100-lecia TPD.  W uroczystej gali wzięło udział wielu dostojnych gości, przedstawiciele władz miasta, organizacji, zakładów pracy, Policji i innych instytucji, które współpracują z sanockim oddziałem TPD. Na uroczystości pojawili się też dyrektorzy i nauczyciele kilku placówek oświatowych naszego miasta oraz uczniowie – laureaci konkursu poetyckiego „ Kolorowy Sanok – Pamiątki Przeszłości”. Miło nam poinformować, że wśród zaproszonych zwycięzców konkursu był uczeń naszej szkoły Michał Chybiło z kl. 3a.  Młody artysta uświetnił uroczystość piękną recytacją wiersza o swym psie Zuzi. Gratulujemy wyróżnienia. Po części artystycznej wręczono odznaczenia osobom zasłużonym w działalności na rzecz dzieci, a wszystkich uczestników tego wydarzenia uhonorowano  Jubileuszowym Medalem.

Beata Kolanowska