Dnia 23 października w Szkole Podstawowej nr 3 w Sanoku odbył się  IV Międzyszkolny Festiwal Piosenki Polskiej. Konkurs ten skierowany był do uczniów klas IV-VIII sanockich szkół podstawowych, a tematem konkursowych utworów były piosenki pochodzące ze ścieżek dźwiękowych bajek i filmów oraz utwory z gatunku poezji śpiewanej.
Naszą szkołę reprezentowały dwie solistki : Julia Cybuch, która zaśpiewała piosenkę „Meluzyna” z filmu „Podróże Pana Kleksa i Martyna Cybuch „Opowiadaj mi” Zbigniewa Wodeckiego.
W kategorii zespoły wystąpili „Przyjaciele z dwójki” (Wojciech Putyra – fortepian, Oktawia Gerhardt – skrzypce, Julia Cybuch, Martyna Cybuch, Karolina Mołczan, Amelia Szmidt – śpiew) wykonali piosenkę „Ostatnia kula”, która pochodzi z filmu „Historia Roja”.
Julia Cybuch zajęła I miejsce w kat. Kl. IV – VI
Martyna Cybuch wyróżnienie w kat. IV – VI
„Przyjaciele z dwójki” – II miejsce w kat. zespoły

tekst: Sabina Wdowiak