Pierwsze działanie w ramach realizacji projektu „Say YES to ICT tools – new technology in education” za nami👩‍🏫.
Dzięki uczestnictwu w tygodniowym kursie“There Is an App for That! Exploring the Best Apps for Teaching and Student Learning” zorganizowanym przez Europass Teacher Academy we Florencji miałyśmy możliwość zdobycia praktycznej wiedzy na temat sposobów włączania aplikacji edukacyjnych w proces nauczania, tak aby był on nowoczesny, ciekawy i rozwijał kreatywność u naszych uczniów.
Kurs okazał się również doskonałą okazją do nawiązania kontaktów z nauczycielami z Niemiec, Czech i Cypru, wymiany dobrych praktyk oraz czerpania inspiracji zawodowych 😃
No i oczywiście do zgłębiania elementów kultury Włoch🇮🇹🍕🍝🍦🥳
Wróciłyśmy z głową pełna pomysłów – już nie możemy się doczekać wdrożenia nowych rozwiązań na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych oraz podzielenia się wiedzą z naszymi kolegami uczącymi innych przedmiotów.
Dodatkowe brawa należą nam się za wybranie ekologicznego środka transportu (GREEN TRAVEL) 💪
Kto się domyśla jak wyglądała nasza podróż? 🚵‍♀️🚣‍♀️🏇😉.
Edyta Michalak, Agnieszka Kopiec, Anna Polańska i Małgorzata Dziuban 😊😇🙃