W środę 5 czerwca w Szkole Podstawowej nr 8 w Sanoku odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursach objętych patronatem Kuratorium Oświaty oraz Burmistrza Miasta Sanoka. Z wielką radością i dumą informujemy, że dwie uczennice naszej szkoły odniosły wspaniałe sukcesy w tych konkursach!

Ines Barć, uczennica klasy 8a, zdobyła drugie miejsce w powiatowym konkursie „Mistrz Nauk Przyrodniczych”.  Zadania konkursowe obejmowały wiedzę i umiejętności z zakresu chemii, biologii, geografii i fizyki. Gratulujemy talentu i ogromnej determinacji!

Emilka Rzemińska, uczennica klasy 6b, zajęła trzecie miejsce w powiatowym konkursie „Pasjonaci przyrody”. Emilka wykazała się  dużą wiedzą z zakresu biologii i geografii. Serdecznie gratulujemy tego osiągnięcia!

Sukcesy Ines i Emilki są dowodem na to, że warto brać udział w konkursach i rozwijać swoje pasje. Takie wydarzenia to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności i zdobycia cennego doświadczenia oraz zdobycia nagród i wyróżnień, które mogą być ważnym elementem przyszłych aplikacji do szkół średnich.
Gorąco zachęcamy wszystkich uczniów do śledzenia ogłoszeń o konkursach i aktywnego udziału w różnych inicjatywach. Pamiętajcie, że każdy konkurs to nie tylko wyzwanie, ale i świetna zabawa oraz możliwość rozwoju osobistego.

AP