Gratulacje dla Laureata i Finalisty Przedmiotowego Konkursu z Języka Angielskiego !!!☺????Z ogromną radością informujemy, że uczeń klasy VIII c – Alex Florek uzyskał Tytuł Laureata Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. W tym samym konkursie uczeń klasy VII b  – Zachary Jaklik uzyskał tytuł Finalisty.

Tytuł Laureata daje gwarancję przyjęcia w pierwszej kolejności do publicznej szkoły ponadpodstawowej oraz zwalnia Alexa z obowiązku udziału w  Egzaminie Ósmoklasisty z języka angielskiego. Jednocześnie uzyskuje on w nim najwyższy wynik, czyli 100% oraz roczną ocenę klasyfikacyjną z przedmiotu – celujący. Natomiast Tytuł Finalisty to dla Zacharego dodatkowe punkty rekrutacyjne do szkoły wyższego szczebla.

Uczniom w przygotowaniach do konkursu pomagały Pani Agnieszka Kopiec oraz Pani Edyta Michalak.

Serdecznie gratulujemy! Jesteśmy z Was bardzo dumni!