Szanowni Państwo

Bardzo serdecznie dziękujemy za coroczne wsparcie Stowarzyszenia Inicjatyw Edukacyjnych „Kinga”. Dzięki Państwa zaangażowaniu i wpłatom 1,5 % podatku dla stowarzyszenia możemy realizować działania na rzecz dzieci poprawiające warunki nauki uczniów w naszej szkole. W ostatnim czasie dzięki wsparciu Stowarzyszenia oraz Rady Rodziców, w celu zwiększenia bezpieczeństwa dzieci, w budynku B został zamontowany wideofon, a w budynku A domofon.
Jest to ważne przedsięwzięcie polepszające bezpieczeństwo Państwa dzieci.
W imieniu dzieci bardzo za to dziękujemy.

Jeżeli jeszcze Państwo nie dokonaliście rocznego rozliczenia podatkowego, zwracamy się do Państwa z gorącym apelem i prośbą, abyście skorzystali z prawa przekazania odpisu w wysokości 1,5% rocznego podatku na rzecz potrzeb dzieci uczęszczających do
Szkoły Podstawowej nr 2 im. Św. Kingi w Sanoku.
To nic nie kosztuje.

Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych „Kinga”.
Nr KRS: 0000344504
Z góry, w imieniu całej społeczności szkolnej, bardzo dziękujemy i zapewniamy o właściwym wykorzystaniu zebranych środków.