Ogłoszony przez Szkolne Koło Wolontariatu konkurs „Najpiękniejsza ozdoba oraz rękodzieło związane ze Świętami Bożego Narodzenia” cieszył się dużym zainteresowaniem.
Wszystkie zgłoszone do konkursu prace były bardzo pomysłowe, oryginalne, wykonane ciekawymi technikami. Były przepiękne bombki, szopki, stroiki, choinki, kartki świąteczne oraz rękodzieło artystyczne. Przedstawiamy wyniki konkursu.

I miejsce: Liwia Dydio kl. 2b
Tymon Lukasiewicz kl. 3b
Kaja Bernat kl. 6b

II miejsce: Igor Maszluch kl. 1b
Pola Andrzejewska kl. 4b

III miejsce: Anna Rudy kl. 2c
Antonina Kajdanowicz kl. 4a

Wyróżnienia: Aleksander Polański kl. 1b
Wiktoria Zatwarnicka kl. 3a
Zuzanna Maciejko kl. 3c

Wykonane ozdoby zostały wystawione na kiermaszu w naszej szkole, a całkowity dochód
z ich sprzedaży przekazany na charytatywny cel.

Miesiąc grudzień w naszej niesamowitej społeczności szkolnej, okazał się być czasem,
kiedy mieliśmy okazję dostrzec oraz wesprzeć najbardziej potrzebujących.
Chcielibyśmy przekazać ogromne podziękowania: świetlicy szkolnej, uczniom, rodzicom, nauczycielom za najmniejszy grosik wrzucony do naszych puszek.
Nie sposób wymienić każdego z imienia i nazwiska, tak było Was wielu!
Dziękujemy!