26 i 27 września 2022r. uczniowie z klasy 2a wzięli udział w pasjonujących zajęciach w Sanockim Domu Kultury. Warsztaty artystyczne zostały zorganizowane dla dzieci w ramach XXXI Festiwalu im. Adama Didura. Motywem wiodącym zajęć był Pan Twardowski.

W poniedziałkowy ranek uczniów powitał Pan Waldemar Szybiak – dyrektor Sanockiego Domu Kultury, który życzył dzieciom wspaniałych wrażeń podczas spotkania ze sztuką i zachęcił ich do aktywnego udziału w każdej z zaproponowanych form twórczej aktywności.

Dziękujemy!

Pani Jolancie Jareckiej za ciekawe, pełne zabawy i śmiechu warsztaty teatralne.

Pani Annie Pilszak za możliwość wyrażenia swoich przeżyć na płaskiej płaszczyźnie podczas warsztatów plastycznych.

Pani Grażynie Płodzień za śpiew i grę na instrumentach (nawet samodzielnie wykonanych) w czasie warsztatów wokalnych.

Pani Marioli Węgrzyn – Myćce za taniec – krakowiak i kujawiak dominowały na zajęciach tanecznych.

Uczniowie z klasy 2a  zakończą swoją przygodę ze sztuką 28 września 2022r. wieczornym spotkaniem w SDK-u na balecie „Pan Twardowski” w wykonaniu artystów Opery Krakowskiej.

Anna Żółkiewicz