Informujemy, że w naszej szkole zorganizowane są godziny dostępności nauczycieli, w których uczniowie i rodzice co tydzień będą mogli odbywać konsultacje.
Bardzo prosimy zarówno rodziców jak i uczniów, by w celu lepszej organizacji konsultacji wcześniej umawiali swoje przybycie na dzień i godzinę z danych nauczycielem, za pomocą dziennika elektroniczny.
Godzina dostępności nauczycieli. |
|||
l.p. | Imię i nazwisk nauczyciela | Dzień tygodnia | Godzina |
1. | Judyta Barć | środa | 14:15-15:15 |
2. | Anita Błażowska | czwartek | 15.00 – 16.00 |
3. | Mariola Brygidyn | poniedziałek
czwartek |
12.30 – 13.00
12.20 – 12.50 |
4. | Barbara Burczyk | poniedziałek
środa |
7:10 – 7:40
7:10 – 7:40 |
5. | Małgorzata Czaban | poniedziałek | 12.30-13.30 |
6. | Beata Demska | wtorek
czwartek |
15.30-16.00
15.00-15.30 |
7. | Anna Dmitrzak | wtorek
środa |
15:00-15:30
15:00-15:30 |
8. | Małgorzata Dziuban | wtorek | 14.15 – 15.15 |
9. | Beata Fejdasz | wtorek
środa |
7.25 – 7.55
7.25 – 7.55 |
10. | Bernadetta Florek | wtorek piątek |
15:45-16:15 15:45-16:15 |
11. | Joanna Giermańska | poniedziałek | 14:15-15:15 |
12. | Elżbieta Gładysz | poniedziałek | 15.00-16.00 |
13. | Piotr Gorczyński | poniedziałek | 14:15-15:15 |
14. | Katarzyna Góralska
|
środa piątek |
7.10-7.40 7.10-7.40 |
15. | Dorota Górecka-Bazylewicz | wtorek | 14:10-15:10 |
16. | Bartłomiej Grega | piątek | 15.30-16.30 |
17. | Elżbieta Gruba | poniedziałek | 15.15 – 16.15 |
18. | Justyna Harajda | poniedziałek
środa |
7:10 – 7:40
7:10 – 7:40 |
19. | Lidia Indyk | czwartek | 15:05-15:35 |
20. | Aneta Jabczanka | wtorek | 7:50-8:50 |
21. | ks. Kamil Jaworski | poniedziałek | 14:15-15:15 |
22. | Magdalena Kobiałka | czwartek | 14.10-15.10 |
23. | Ewelina Kocik | poniedziałek | 14:15-15:15 |
24. | Beata Kolanowska | środa czwartek |
7:10 – 7:40 7:10 – 7:40 |
25. | Agnieszka Kopiec | środa
czwartek |
7:10 – 7:40
7:10 – 7:40 |
26. | Kamila Kosztołowicz | wtorek | 12.30-13.30 |
27. | Małgorzata Krowiak | poniedziałek | 12:30-13:30 |
28. | Małgorzata Kukla-Krestian | środa | 14.00-15.00 |
29. | Justyna Lisek | środa
piątek |
15.30 – 16.00
15.30 – 16.00 |
30. | Iwona Łukaszyk | środa | 15:00-16:00 |
31. | Bartłomiej Mandzelowski | środa | 14.10-15.10 |
32. | Hubert Mańko | wtorek | 14.15 – 15.15 |
33. | Jakub Mańko | wtorek
środa |
15:30-16:00
15.30 -16.00 |
34. | Elżbieta Maślak | poniedziałek | 15:00-16:00 |
35. | Wojciech Mermer | poniedziałek | 14.15 – 15.15 |
36. | Edyta Michalak
|
poniedziałek
wtorek |
7.20 – 7.50
7.20 – 7.50 |
37. | Jolanta Mitrzyk | czwartek | 14.15-15.15 |
38. | Dorota Myćka | poniedziałek | 14:15-15:15 |
39. | Patryk Nisiewicz | środa
piątek |
7:10-7:40
7:10-7:40 |
40. | Andrzej Pakosz | czwartek | 15.00- 16.00 |
41. | Anna Paryga | czwartek | 12:20-13:20 |
42. | Renata Pawlecka | wtorek środa |
7.10 – 7.40 15.00-15.30 |
43. | Joanna Piecuch | czwartek wtorek |
7.10-7.40 14.10-14.40 |
44. | Anna Piegdoń- Polewka | wtorek | 15:30-16:30 |
45. | Agnieszka Polańska | wtorek
czwartek |
11.30 – 12.00
12.30 – 13.00 |
46. | Anna Polańska | poniedziałek | 14:00-15:00 |
47. | Damian Popowicz | wtorek | 11.30 – 12.30 |
48. | Katarzyna Popowicz | wtorek | 14.00 – 15.00 |
49. | Joanna Rabicka | wtorek
czwartek |
15:00-15.30
15:00-15.30 |
50. | Sabina Raksyk | piątek | 16:45-17:45 |
51. | Barbara Rajtar-Wojdyła | czwartek | 14.15-15.15 |
52. | Katarzyna Roszniowska | poniedziałek | 15.00 – 16.00 |
53. | s. Ewa Woś | wtorek | 14:15-15:15 |
54. | Sieniawska Beata | środa | 14.20-15.20 |
55. | Renata Skrabalak | środa | 14:30-15:00 |
56. | Marzena Śliwińska | piątek | 15.05 – 16.05 |
57. | Mariola Sokół | poniedziałek | 14:15-15:15 |
58. | Magdalena Stabryła | środa | 14.10-15.10 |
59. | Marzena Śliwińska | piątek | 15.05 – 16.05 |
60. | Joanna Twardak | poniedziałek | 14.15 – 15.15 |
61. | Sylwia Wacław | czwartek | 14:15-15:15 |
62. | Sabina Wdowiak | środa
czwartek |
14:00-14:30
15:00-15:30 |
63. | Monika Więckowska-Rycyk | wtorek | 14:15-15:15 |
64. | Aneta Zazulicz | czwartek piątek |
7.25 – 7.55 7.25 – 7.55 |
65. | Jakub Ząbkiewicz | wtorek czwartek |
15:30- 16:00 15:45 -16:15 |
66. | Joanna Ziarko | poniedziałek | 14:15- 15:15 |
67. | Aleksandra Zoszak – Piecuch | wtorek | 12:20-13:20 |
68. | Anna Żółkiewicz | poniedziałek | 13.45 – 14.45 |
69. | Bartłomiej Żyłka | wtorek | 15:45 -16:45 |