Drodzy rodzice, nauczyciele, uczniowie opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu z ogromną radością pragną przedstawić w imieniu Państwa Natalii i Rafała Wojciechowskich słowa podziękowania dla całej społeczności szkolnej za ogromne zaangażowanie i wsparcie grudniowego kiermaszu świątecznego dzięki któremu wspomogliśmy finansowo rodziców chorego Aleksandra.

*************************************

„Dziękujemy z całego serca za wszystko, za bezinteresowną pomoc, którą od Was otrzymaliśmy. Cieszymy się, że tacy ludzie jeszcze istnieją….

Choroba Olka pokazuje nam, że nie jesteśmy z tym wszystkim sami i mamy dobrych ludzi wokół siebie.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni całej społeczności SP2 za to wszystko, co dla nas robicie…piszę to ze łzami w oczach.

I chociaż zawsze miałam dużo do powiedzenia w każdym temacie, to jeśli chodzi o własne dziecko to brakuje mi słów.

Dziękujemy, że jesteście!

Pieniądze z kiermaszu i z drugiej wpłaty zostały zaksięgowane na subkoncie Olka.

Dziękujemy!”

Natalia i Rafał Wojciechowscy, rodzice Olka

****************************************

Dołączamy także podziękowania z sanockiego Domu Dziecka za wsparcie placówki w formie prezentów gwiazdkowych przygotowanych przez nasze szkolne wolontariuszki.

Opiekunowie wolontariatu