Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022
w Szkole Podstawowej nr 2 im. Św. Kingi w Sanoku.

Ze względu na pandemię Covid – 19 oraz zapowiadane niekorzystne warunki atmosferyczne w tym roku rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się według poniższego harmonogramu:

• godzina 8.00 – klasy 2-8 – spotkania z wychowawcami w salach (dzieci do budynku szkoły wchodzą samodzielnie). Obowiązuje strój apelowy. Harmonogram sal wywieszony będzie na drzwiach wejściowych.

klasy 2 – 3 wejście C od gabinetu stomatologicznego
klasy 4 – 6 wejście B od sali gimnastycznej
klasy 7 – 8 wejście główne do budynku od strony MC Donalds

• godzina 9.00 – Msza święta inaugurująca nowy rok szkolny – Kościół pw. Przemienienia Pańskiego (opiekę sprawują Rodzice)
  • godzina 10.15 – Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 z udziałem władz miasta oraz zaproszonych gości.
    (sala gimnastyczna –  przychodzą uczniowie klas pierwszych z jednym Rodzicem (ze względów lokalowych oraz pandemicznych) wejście E od budynku B.
    Uczniów jak i rodziców prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa obowiązujących w szkole.
    (dystans, dezynfekcja, maseczki)
    Obowiązuje strój apelowy.

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego będzie możliwość zaparkowania samochodem na boisku szkolnym.