Dnia 23.04.2024 naszej świetlicy szkolnej odbył się  Dzień Samorządności „Taki Mam Talent”, w którym to  mógł się zaprezentować każdy uczeń i pochwalić swoimi umiejętnościami, talentami i zdolnościami przed całą społecznością świetlicy. Do pokazu przystąpiło kilkunastu uczestników w różnych kategoriach: śpiew, gra na instrumencie, umiejętności sportowe i prace plastyczne. Poziom wykonania był bardzo różnorodny, a wszystkie występy zostały nagrodzone gromkimi brawami, w ten sposób doceniono talenty swoich koleżanek i kolegów .Dla każdego uczestnika jak i świetliczaka p kierownik Ela Gruba ufundowała słodki upominek w postaci przepysznej czekolady. Ogromnie gratulujemy wszystkim uczniom i mamy nadzieję, że za rok inni również wezmą przykład i pokonają tremę przed występem, by zaprezentować swoje wyjątkowe umiejętności. Dziękujemy za obecność Dyrekcji Szkoły.